Preskočiť na obsah
Consulting for you

Odborné a poradenské služby

Consulting for you s.r.o.

Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Sídlo
Košice - Sídlisko KVP
Od roku
2018
IČO
51 466 333

Consulting for you

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Wuppertálska 3159/67, 040 23 Košice - Sídlisko KVP
Na trhu od
13. marca 2018
IČO
51 466 333
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Firma v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Consulting for you

Spoločnosť Consulting for you, s.r.o. má sídlo na adrese Wuppertálska 3159/67, 040 23 Košice - Sídlisko KVP. Zapísaná je od 13. marca 2018 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a skladovanie a pomocné činnosti v doprave.

Základné údaje

Obchodné meno
Consulting for you, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
51 466 333
DIČ
2120728643
Dátum vzniku
13. marca 2018
Sídlo
Wuppertálska 3159/67, 040 23 Košice - Sídlisko KVP
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 43454/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 18. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Consulting for you zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Prenájom hnuteľných vecí

  • Administratívne služby

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Faktoring a forfaiting
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vedenie účtovníctva
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Verejné obstarávanie
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Consulting for you, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Wuppertálska 3159/67, 040 23 Košice - Sídlisko KVP.

Čím sa Consulting for you, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; skladovanie a pomocné činnosti v doprave; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Aké je IČO – Consulting for you, s.r.o.?

IČO je 51 466 333, DIČ 2120728643.

Kedy vznikla Consulting for you, s.r.o.?

Vznik: 13. marca 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Wuppertálska 3159/67 040 23 Košice - Sídlisko KVP

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Consulting for you, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese consulting-for-you.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.